Get Adobe Flash player

:-) Povídání, byť krátké, pro vás…přátelé a návštěvníci Kozy v Trnobranech

…je o májovém večeru a noci 18. května s divadlem Pikard z Úštěka (a jeho – bojte se HORRRROREM o Psím  hřbitovu) a taky s kluky, (trochu i našimi) z kapely Pepek a Námořník…..

Jak začít…. Publikum nejprve rozjařily a přivedly do varu Divoké kočky – roztleskávačky z Třebušína – však vidíte fotky, pak přišel se svou troškou „do mlýna“ – tedy pardon Ke Koze Pepek s Námořníkem a samozřejmě i Oli a tentokrát jako bonus ještě Hynek a jeho saxofon, jako nová neokoukaná součást téhle pamparádní kapely. Těžko se píše o tom, co je lepší prožít, než vyprávět.  Všichni přece víte, že prožitek není možné nahradit povídáním. Teď už je to jen na vás, jestli se rozhodnete příště přijít nebo jestli budete zase dál jen číst..

Nejde o akce, na kterých by kdokoli vydělal balík…o tom přece tenhle svět není (nebo pro vás snad ano?) jde o radost ze setkání, o čistotu a kamarádství. Kde jinde ho chcete hledat? Mezi současnými mocipány NE! A věřte, nevěřte, mezi těmahle lidičkama je možná míň peněz (mnohem) ale taky mnohem víc pohody.

Teď už je jen na vás, jak je to s vaším žebříčkem hodnot … my se těšíme příště…

PS. Jo…kdy se končilo???? No přece ráno!!! Hynkovým sólem na saxik a pak se přidal Pepek a samozřejmě Námořník FiFa …úsměvem mé povídání začalo, úsměvem i končí J

a ještě jedna galerie:

Sdílejte v sociálních sítích: