Get Adobe Flash player

Ahoj všem, kdo čtete naše stránky…..před rokem na podzim jsem psala o projektu pro děti z dětských domovů v Ústí, který podpořila Ústecká komunitní nadace…nicméně, jeho pokračování se ze strany těch, kteří sociální sféru ovlivňují, nekonalo. Jenomže, my jsme paličáci a to, co jsme začali, ukončit v žádném případě nechceme, dokud je dětem i lidičkám, kteří dětem nahrazují rodinu u nás dobře a jezdí k nám rádi. Jak by má slova potvrdil Petr, i my máme děti, které k nám jezdí a jejich bezvadné tetičky Leničku a Mirečku (i strejdu Martina) opravdu rádi.…..Vždycky přinesou do Trno tu úžasnou příjemnou pohodu, krásný, dětský lumpárničky, radost, živelnost a úsměvy. A kdybyste je viděli, jak vzorné byly na návštěvě u našeho společného kamaráda, možná byste moje řádky chápali ještě víc J.

Takže… děti na farmu do Trno ke Koze jezdí jednou za měsíc už celý rok. Prostě žijí jeden víkend v měsíci  rodině, ve které po společné práci následuje zábava. Letošních pár srpnových dnů z prázdnin si děti užily i s koupáním a sluníčkem, prostě byla to pohoda a děti si tyhle dny trávily jen podle svých představ a přání.

Jezdí k nám pravidelně jednou za měsíc na víkend a my, děti i tetičky si těch pár dnů vždycky pořádně užijeme

Co dodat…snad jen že: fungujeme i bez sponzorů ze strany státu a pokračujeme i po prázdninách dál ve víkendových pobytech pro děti… že svou „troškou do mlýna“, myšleno tím malou finanční částkou, přispívá i dětský domov. A že se nám tohle všechno daří hlavně díky finanční dotaci Nadace Sapiricon.

Sdílejte v sociálních sítích:

Zaslat komentář

*